Nasz zespół

Gabriela Borowczyk

Gabriela Borowczyk

Trener specjalizujący się w rozwijaniu kompetencji myslenia wizualnego i kreatywności, sketchnoter, twórca i niestrudzona propagatorka FLIPOWANIA®. Zajmuje się także rozwojem kompetencji trenerskich i menadżerskich, budowaniem marki osobistej. Twórca narzędzi do pracy coachingowej i trenerskiej. Coach i mentor.
Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET. Ukończyła także filologię germańską na Uniwersytecie Szczecińskim oraz marketing w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Baba z pasją

 

Patrycja Hackiewicz

Patrycja Hackiewicz

Certyfikowany trener biznesu, ekspert Customer Experience, manager z 16-letnim doświadczeniem.  Absolwentka studiów podyplomowych MBA oraz szkoły trenerów SET. Na co dzień udziela konsultacji firmom typu startup oraz organizacjom wspierającym przedsiębiorczość. Członek Customer Experience Professionals Association (CXPA). Wielokrotny gość spotkań branżowych.  
Prywatnie mama dwóch nastolatek. Go Academy jest spełnieniem marzenia, by powstał program, który w sposób efektywny i kreatywny wspiera młodzież w nauce i rozwoju osobistym.

Zuzanna Mazurek

Zuzanna Mazurek

Specjalista od PR-u i komunikacji, certyfikowany story coach™, trener FRIS® style myślenia, członek Women Speakers Association™, ghost writer i mentor. Z wykształcenia nauczyciel i tłumacz, absolwentka Lingwistyki Stosowanej (UW). Po stażu w Brukseli, rozpoczęła pracę w jednej z czołowych agencji PR, gdzie koordynowała projekty dla największych światowych marek. Przez kolejne kilka lat zajmowała się strategią komunikacji, rozwojem marki i wystąpieniami publicznymi Zarządu w dużej międzynarodowej korporacji. Dziś szkoli z tematów związanych z komunikacją,  wystąpieniami publicznymi i storytellingiem. Pracuje także w relacji mentor coachingowej z osobami, które chcą zmienić swoje życie zawodowe. Gdyby jutro wygrała milion dolarów, nadal pracowałaby w swoim zawodzie.

Katarzyna Jarosz

Katarzyna Jarosz

Ekspert HR, trener, coach zespołowy i grupowy. Absolwentka Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowany trener biznesu z dorobkiem ponad 1000 godzin szkoleniowych. Od 10 lat pracuje w branży HR. Obecnie trener wewnętrzny w holenderskiej korporacji. W Go Academy dzieli się z młodzieżą wiedzą i doświadczeniem, które pomaga im wybrać odpowiednią ścieżkę edukacji i kariery. Wspiera w budowaniu marki osobistej i odkrywaniu tożsamości zawodowej. Uczy też myślenia wizualnego. Prywatnie mama bliźniaczek, pasjonująca się plastyką i grafiką pod każdą postacią.

Agata Kowalik-Zydek

Agata Kowalik-Zydek

Pedagog, coach kariery, trener. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Od wielu lat zajmuje się prowadzeniem warsztatów podnoszących efektywność procesu uczenia się. Jako wykwalifikowany doradca zawodowy oraz coach wspiera młodzież i dorosłych w podejmowaniu decyzji edukacyjno-zawodowych i rozwoju osobistym.  Jest wielką entuzjastką i praktykiem myślenia wizualnego. Od zawsze fascynowała ją praca z ludźmi oraz rysowanie. W Go Academy łączy oba te obszary.

Ewa Lewczak

Ewa Lewczak

HR-owiec, certyfikowany trener biznesu, projektant modeli kompetencji i procesów rozwojowych. Absolwentka Filologii polskiej i Zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zadowodowo występuje w dwóch rolach – HR-owca z 18-letnim doświadczeniem w projektowaniu modeli kompetencji, procesów rozwojowych i oceny, a także trenera specjalizującego się w obszarze komunikacji i współpracy oraz myślenia wizualnego. Entuzjastka i trener modelu Extended DISC. Do Go Academy dołączyła, by dzielić się pasją i uczyć technik pozwalających na efektywną naukę i poszukiwanie własnych ścieżek rozwoju. Prywatnie krakowianka w Warszawie, mama dwójki nastolatków, posiadaczka niespokojnych rąk zawsze gotowych rysować i bawić się metaforą. 

Joanna Piechocka

Joanna Piechocka

Doradca kariery, coach, trener. Z wykształcenia psycholog (UW). Ukończyła szkolenie trenerskie w Ośrodku Intra i studia podyplomowe z zakresu job-coachingu (SWPS). Na co dzień związana jest z Biurem Karier i Współpracy z Absolwentami Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie odpowiada za działania związane z doradztwem kariery i współpracę z biznesem. Uwielbia przyrodę i grę z najbliższymi w planszówki. W Go Academy pokazuje, że warto odkrywać i podążać za zawodowymi marzeniami!

Jarosław Kordziński  - Mentor dydaktyczny

Jarosław Kordziński - Mentor dydaktyczny

trener, mediator, coach, tutor specjalizujący się w rozwijaniu kompetencji niezbędnych dla skutecznego wspierania dzieci i młodzieży w ich rozwoju. Zajmuje się również zagadnieniami z zakresu diagnozowania potrzeb i organizacji rozwiązań sprzyjających efektywności pracy szkół zarówno w obszarze uczenia się jak i rozwijania i przejmowania postaw ważnych dla funkcjonowania we współczesnej rzeczywistości. Autor kilkunastu książek w tym: „Nauczyciel, trener coach” oraz „Szkoła dialogu” oraz „Szkoła współpracy” . Prywatnie ojciec czterech córek (również specjalistek od edukacji) i dziadek pięciorga wnucząt – osobistych nauczycieli Jarosława w zakresie potrzeb współczesnej edukacji.